nr 1479 7454
Kikare
Verres Supérieurs, tidigt 1900-tal. Längd: 15 cm
Kondition: slitage
Utrop: |
300 kr |
Såld: |
100 kr |
måndag 18 juli 2022 kl 18:12:37
Tid |
Kund |
Bud |
14/7 22:34:12
18/7 18:06:30